Gabinet fizjoterapii w Drawsku

Pasja drogą zawodową

Pan Adam wychował się w Drawsku, mieszka tu od dzieciństwa. Po zakończeniu edukacji, zaliczeniu licznych szkoleń i uprawnień przez dłuższy czas działał w sektorze prywatnym. Postanowił jednak usamodzielnić się i założyć własny biznes. Poszukując źródeł finansowania trafił do Powiatowego Urzędu Pracy w Drawsku Pomorskim. Tam dowiedział się o projekcie Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie drawskim, finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Dzięki temu uzyskał środki umożliwiające mu zakup sprzętu niezbędnego do wyposażenia swojego nowego miejsca pracy. W efekcie powstał gabinet fizjoterapii Ligamentum w Drawsku Pomorskim. Prowadzi go Adama Płuska.

Adam Płuska

Dzięki dotychczasowym kontaktom, bogatej wiedzy i doświadczeniu bardzo szybko rozwinął działalność. Zakupiony sprzęt umożliwił oferowanie szerokiego zakresu usług: od kinezyterapii poprzez fizykoterapię, a kończąc na tradycyjnym masażu. Laseroterapia, ultradźwięki, elektrosymulacja, czy chociażby wykorzystanie lampy sollux… To wszystko – i dużo więcej – jest w ofercie zabiegów fizykoterapeutycznych oferowanych przez Pana Adama w jego gabinecie.

Oferta usług, które zamierzam świadczyć, skierowana jest do osób posiadających różnego rodzaju dolegliwości i schorzenia związane z narządem ruchu, mogą to być zarówno dzieci z wadami postawy, jak i młodzież czy seniorzy. Dodatkowymi odbiorcami mogą być również sportowcy leczący kontuzje oraz osoby poszukujące relaksu i odprężenia.

Adama Płuska
Witryna gabinetu fizjoterapii Ligamentum w Drawsku Pomorskim
Gabinet fizjoterapii Ligamentum w Drawsku Pomorskim

Warto stawiać na rozwój

Pan Adam po skończeniu studiów licencjackich w dalszym ciągu kontynuuje edukację. Tym razem studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia w Społecznej Akademii Nauk w Kołobrzegu. W 2019 roku ukończył kurs Kinesiology Taping. W chwili obecnej jest także jednym z niewielu fizjoterapeutów w Polsce, posiadających akredytację do wykonywania zabiegów dla stacjonujących w Polsce żołnierzy NATO US Army. Praca fizjoterapeuty to jego życiowa pasja. Chce się w niej dalej rozwijać, poszerzając tym samym zakres i jakość oferowanych przez siebie usług i zabiegów.

Fizjoterapia w praktyce
Fizjoterapia w praktyce

Kto wie, może w niedalekiej przyszłości znów skorzysta ze środków unijnych rozwijając swój gabinet. Być może powiększając go, czy też zatrudniając pracowników. Póki co zaprasza wszystkich chętnych do swojego gabinetu na relaksacyjny lub zdrowotny masaż.